Polityka prywatności

Wszystkie wydarzenia, warsztaty i wystawy

Czwartek, 1 sierpnia

11.00Skrywając twarz pod maską - warsztaty » Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika Wstęp biletowany
12.00–20.00Magazyn sztuki 8 – warsztaty dla dzieci - czas trwania do 11.08 » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00–20.00"Kosze Edukacyjne – familijne spacery, Kosze wraz z zawartością wypożyczane są bezpłatnie. " » Centrum Sztuki Współczesnej
16.00Oprowadzanie z przewodnikiem po aktualnych wystawach » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
17.00Scena jest Wasza - koncert » Scena na Wiśle
18.00Wieczór gier planszowych » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
19.00"ba-ROCKOWO – koncert Infinito Quartet ft. Daniel Pradella " » Dwór Artusa Wstęp biletowany
20.00Alternatywna Scena Letnia - Henry no Hurry - koncert » Scena na Wiśle

Piątek, 2 sierpnia

15.00–18.00Inscenizacje zamkowe XI edycja » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
17.00Scena jest Wasza - koncert » Scena na Wiśle
20.00Alternatywna Scena Letnia - Vyspa - koncert » Scena na Wiśle
21.00Festiwal Pod Gwiazdami - Renata Przemyk – Ya Hozna & The Best Of » Dwór Artusa Wstęp biletowany

Sobota, 3 sierpnia

15.00–18.00Inscenizacje zamkowe XI edycja » Ruiny Zamku Krzyżackiego
17.00Scena jest Wasza - koncert » Scena na Wiśle
17.005. Festiwal Teatrów Ulicznych w Toruniu: Hamlet » Aeroklub Pomorski
18.00Z podziemi do gwiazd – wszechobecne rytmy » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany

Niedziela, 4 sierpnia

12.00Spacer tematyczny: Wielcy budowniczowie » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki
12.00–20.00Dzień darmowego wstępu na wystawy » Galeria Sztuki Wozownia
15.305. Festiwal Teatrów Ulicznych w Toruniu: Big Joe Stolle & Band » Scena na Wiśle
16.00–19.00Inscenizacje zamkowe XI edycja » Ruiny Zamku Krzyżackiego
18.00Thunderbolts - koncert » Scena na Wiśle
19.00"ba-ROCKOWO – koncert Infinito Quartet ft. Daniel Pradella " » Dwór Artusa Wstęp biletowany
20.00Blue Willmingtons » Scena na Wiśle

Poniedziałek, 5 sierpnia

15.30Filmowe poniedziałki » Dwór Artusa Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki
18.30Filmowe poniedziałki » Dwór Artusa Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki

Wtorek, 6 sierpnia

11.00Papier, drewno i bambus - design po japońsku - warsztaty - Muzeum Okręgowe » Kamienica pod Gwiazdą Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki
16.30Wakacyjna Zmysłoteka – w każdy wtorek, 6.08, 13.08, 20.08, 27.08 » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
17.30Spacer tematyczny: Słoneczniki, czyli toruńskie zegary słoneczne » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki
18.30Dawid Penkała – Poznając samego siebie – wernisaż wystawy malarstwa » Dwór Artusa

Czwartek, 8 sierpnia

17.00Scena jest Wasza - koncert » Scena na Wiśle
18.00Wieczór gier planszowych » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
20.00Alternatywna Scena Letnia - Daniel Spaleniak » Scena na Wiśle

Piątek, 9 sierpnia

11.00–15.00Rodzinne granie na trawie, edycja III » Książnica Kopernikańska, ul. Słowackiego 8
12.00Oprowadzania weekendowe po wystawie Mariny Abramović „Do czysta / The Cleaner” » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
17.00Kaci - mistrzowie sprawiedliwości! Z dziejów rzemiosła katowskiego w Toruniu (XIV-XVIII w.) - wykład » Muzeum Historii Torunia (Dom Eskenów)
18.00Letni kurs kaligrafii: francuskie, okrągłe pismo rondowe » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
20.00Jazzowe oblicze trąbki i puzonu » Scena na Wiśle

Sobota, 10 sierpnia

13.30–20.00Odtwarzanie performansów Mariny Abramović » Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy Wstęp biletowany
18.00Koncert Orkiestry Wojskowej » Scena na Wiśle
18.00Zaczarowane głosy – muzyka i poezja » Ratusz Staromiejski Wstęp biletowany
18.00Zaczarowane głosy – muzyka i poezja » Ratusz Staromiejski Wstęp biletowany
20.30Danny Handley - koncert » Scena na Wiśle

Niedziela, 11 sierpnia

10.00–16.00Odtwarzanie performansów Mariny Abramović » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
10.00–20.00Ostatni dzień wystawy „Marina Abramović, Do czysta / The Cleaner”! » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
11.00–18.00Dzień darmowego wstępu na wystawy » Galeria Sztuki Wozownia
11.00–18.00Dzień darmowego wstępu na wystawy » Galeria Sztuki Wozownia
18.00Toruńskie Gwiazdy - koncert » Scena na Wiśle
18.00Festiwal Pod Gwiazdami: Krystyna Janda – monodram Danuta W. » Aula UMK Wstęp biletowany

Poniedziałek, 12 sierpnia

15.30Filmowe poniedziałki » Dwór Artusa
18.30Filmowe poniedziałki » Dwór Artusa

Wtorek, 13 sierpnia

11.00W pracowni Jana Matejki - warsztaty - Muzeum Okręgowe » Ratusz Staromiejski Wstęp biletowany
16.30Zwiedzanie Dworu Artusa » Dwór Artusa Wstęp biletowany
18.00Zwiedzanie Dworu Artusa » Dwór Artusa Wstęp biletowany

Środa, 14 sierpnia

10.00–23.00Festiwal Wisły » Scena na Wiśle
12.00Kino dla seniora » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany

Czwartek, 15 sierpnia

08.00–21.00Festiwal Wisły » Scena na Wiśle
15.00–18.00Święto Wojska Polskiego- festyn historyczny z pokazem sprzętu wojskowego » Ruiny Zamku Krzyżackiego
20.00–23.30Nocne wejście na wieżę ratuszową » Ruiny Zamku Krzyżackiego

Piątek, 16 sierpnia

13.00Harmonica Bridge 2019: Abi Wallenstein & Dieter Kropp (Izrael/Niemcy) » Pomnik Mikołaja Kopernika
14.30Harmonica Bridge 2019: Have Mercy (USA) – koncert » Pomnik Mikołaja Kopernika
17.00Scena jest Wasza - koncert » Scena na Wiśle
18.00Million Dollar Hotel – pokaz filmowy » Hanza Cafe
19.00Harmonica Bridge 2019: Hot Tamales (Polska) – koncert » Ratusz Staromiejski — dziedziniec
20.00Smugy » Scena na Wiśle
21.00Hurrockaine » Scena na Wiśle
22.30Harmonica Bridge 2019: Jam Session » Brandos Music

Sobota, 17 sierpnia

11.00–14.00Harmonica Bridge 2019: Konkurs Harmonijkowy » Dom Muz, ul. Podmurna
13.00Harmonica Bridge 2019: Marco Pandolfi Trio (Włochy) - koncert » Pomnik Mikołaja Kopernika
14.00–15.30Harmonica Bridge 2019: Warsztaty Harmonijkowe Marco Pandolfi » Dom Muz, ul. Podmurna
14.30Harmonica Bridge 2019: Hootin the Blues (Niemcy) - koncert » Pomnik Mikołaja Kopernika
19.00Harmonica Bridge 2019: Micke Bjorloff (Finlandia) - koncert » Amfiteatr Muzeum Etnograficzne
19.00Koncert szantowy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
19.00Młodość i fortepian » Dwór Artusa
22.30Harmonica Bridge 2019: Jam Session » Brandos Music

Niedziela, 18 sierpnia

11.00–18.00Dzień darmowego wstępu na wystawy » Galeria Sztuki Wozownia

Wtorek, 20 sierpnia

11.00Skrywając twarz pod maską - warsztaty » Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika Wstęp biletowany
20.30–23.5911. Bella Skyway Festival » Zespół Staromiejski

Środa, 21 sierpnia

10.00Niedźwiedż i Masza - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
20.30–23.5911. Bella Skyway Festival » Aeroklub Pomorski

Czwartek, 22 sierpnia

10.00Niedźwiedź i Masza - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
11.00Z modą przez wieki - zajęcia interaktywne » Muzeum Historii Torunia (Dom Eskenów) Wstęp biletowany
18.00"Waglewski Fisz Emade - koncert w ramach Sceny Muzycznej 11. Bella Skyway Festival na Jordankach" » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany
20.30–23.5911. Bella Skyway Festival » Zespół Staromiejski

Piątek, 23 sierpnia

18.00Letni kurs kaligrafii: copperplate – kursywa angielska » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
20.30–23.5911. Bella Skyway Festival » Zespół Staromiejski
21.00PLANETA px9. Wydarzenie towarzyszące Bella Skyway Festival 2019 » Centrum Sztuki Współczesnej
22.00PLANETA px9. Wydarzenie towarzyszące Bella Skyway Festival 2019 » Centrum Sztuki Współczesnej

Sobota, 24 sierpnia

12.00Spacer tematyczny: Wielcy budowniczowie » Centrum Sztuki Współczesnej
13.00–18.00Zdobycie Zamku Dybów » Zamek Dybów
14.00Niedźwiedź i Masza - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
18.00Komturiada II – Trzecie Potyczki Rodzin » Ruiny Zamku Krzyżackiego
18.00"Bednarek - koncert w ramach Sceny Muzycznej 11. Bella Skyway Festival na Jordankach" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
20.30–23.5911. Bella Skyway Festival » Zespół Staromiejski
21.00PLANETA px9. Wydarzenie towarzyszące Bella Skyway Festival 2019 » Centrum Sztuki Współczesnej
22.00PLANETA px9. Wydarzenie towarzyszące Bella Skyway Festival 2019 » Centrum Sztuki Współczesnej

Niedziela, 25 sierpnia

11.00–18.00Dzień darmowego wstępu na wystawy » Galeria Sztuki Wozownia
12.00Przytulaki - spektakl dla najmłodszego widza » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
18.00"Dżem - koncert w ramach Sceny Muzycznej 11. Bella Skyway Festival na Jordankach" » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany
20.30–23.5911. Bella Skyway Festival » Zespół Staromiejski

Wtorek, 27 sierpnia

10.00Przypadki doktora Bonifacego Trąbki - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
11.00Świat Orientu - spotkanie interaktywne » Kamienica pod Gwiazdą Wstęp biletowany

Środa, 28 sierpnia

10.00Przypadki doktora Bonifacego Trąbki - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany

Czwartek, 29 sierpnia

10.00Przypadki doktora Bonifacego Trąbki - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
18.00Wieczór gier planszowych » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany

Piątek, 30 sierpnia

10.00Przypadki doktora Bonifacego Trąbki - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
17.005. Festiwal Teatrów Ulicznych: Szafa Show » Rynek Staromiejski
19.00Jerzy Brzuskiewicz. BOXer – układy odniesienia - wernisaż » Centrum Sztuki Współczesnej
19.00Swinging with Sinatra » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany

Sobota, 31 sierpnia

09.30–20.00Festiwal Kultury Popularnej DwuTakt » Dwór Artusa Wstęp biletowany
12.00Przypadki doktora Bonifacego Trąbki - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
14.00Przypadki doktora Bonifacego Trąbki - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
21.30Zwiedzanie Zamku Krzyżackiego nocą » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany