Wszystkie wydarzenia, warsztaty i wystawy

Niedziela, 1 lipca

10.00Ekospacer » Winnica, Zamek Dybów
10.00–13.00Międzynarodowy Turniej Tenisowy Kobiet Bella Cup - finał gry singlowej » Korty Tenisowe (Przy Skarpie)
10.00Ekospacer » Winnica, Zamek Dybów
12.004. Festiwal Pomarańczowego Cylindra - Leśne Opowieści » ul. Podmurna 4-6
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Przypadki Doktora Bonifacego Trąbki - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
14.00Przypadki Doktora Bonifacego Trąbki - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
16.00Strefa Kibica na XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej » Arena Toruń
16.0022. Międzynarodowy Festiwal "Nova Muzyka i Architektura". Młodzieńcze interpretacje - Orkiestra Kameralna N - harmonia - koncert » Scena na Wiśle
19.00Abelard Giza w programie "Numer 3" » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany
19.009xJohn L. - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
20.00Decadent Fun Club - koncert » Scena na Wiśle
21.00Koncerty Pod Gwiazdami - Tymon Tymański gra The Beatles » Dwór Artusa Wstęp biletowany
21.30Festiwal Teatrów Ulicznych. Telephone Love Party - spektakl » Rynek Staromiejski

Poniedziałek, 2 lipca

10.00–16.00Lato z Muzami - Magiczne Stworzenia - półkolonie dla dzieci » Dom Muz ul. Okólna Wstęp biletowany
10.00Przypadki Bonifacego Trąbki - spektakl » Szkoła Podstawowa nr 17 Wstęp biletowany
10.00–16.00Lato z Muzami - Magiczne Stworzenia - półkolonie dla dzieci » Dom Muz ul. Okólna Wstęp biletowany
10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
16.00Strefa Kibica na XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej » Arena Toruń
18.15Zajęcia sportowe na rolkach z instruktorem » Przystań AZS Toruń

Wtorek, 3 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00Baseny Letnie » Przy Skarpie 4; Szosa Bydgoska 3
10.00Przypadki Bonifacego Trąbki - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
10.00–16.00Lato z Muzami - Magiczne Stworzenia - półkolonie dla dzieci » Dom Muz ul. Okólna Wstęp biletowany
11.00Zielnik polskich kwiatów - warsztat plastyczny przy wystawie "Wyspiański" » Ratusz Staromiejski Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej
16.00Strefa Kibica na XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej » Arena Toruń
16.30Wakacyjna Zmysłoteka - warsztaty rodzinne » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany

Środa, 4 lipca

10.00Tenis stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00Zajęcia na ergometrze » Przystań AZS Toruń
10.00–16.00Lato z Muzami – Magiczne Stworzenia - półkolonie dla dzieci » Dom Muz ul. Okólna Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Aeroklub Pomorski
16.30Wakacyjna Zmysłoteka - warsztaty rodzinne » Centrum Sztuki Współczesnej

Czwartek, 5 lipca

10.00Tenis stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00Baseny letnie » Baseny letnie (ul. Przy Skarpie)
10.00"Beyond The Lab" - wystawa » Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy
10.00Przypadki Bonifacego Trąbki - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
10.00–16.00Lato z Muzami – Magiczne Stworzenia - półkolonie dla dzieci » Aeroklub Pomorski Wstęp biletowany
11.00Odwiedziny w Domu Mikołaja Kopernika - warsztat na nowej interaktywnej ekspozycji » Dom Mikołaja Kopernika Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Bajeczny czwartek » Muzeum Etnograficzne Wstęp biletowany
17.00Małgorzata Iwanowska-Ludwińska – wernisaż malarstwa » Dwór Artusa
18.00Scena jest Wasza! » Scena na Wiśle
19.00W co się bawić? Piosenki Wojciecha Młynarskiego – spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
21.00Koncerty Pod Gwiazdami - Grupa MoCarta » Amfiteatr Muzeum Etnograficzne Wstęp biletowany

Piątek, 6 lipca

10.00Tenis stołowy » Aeroklub Pomorski
10.00–16.00Lato z Muzami – Magiczne Stworzenia - półkolonie dla dzieci » Dom Muz ul. Okólna Wstęp biletowany
11.00Tajemnice pisma klinowego » Dział Archeologii ul. św. Jakuba 20a Wstęp biletowany
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
16.00Strefa Kibica na XXI Mistrzostwa Świata w Piłce nożnej » Arena Toruń
17.30Festiwal Celtycki Gotyk » Scena na Wiśle
18.00Mistrzostwa Świata Juniorów na żużlu w klasie 250 cc » Motoarena
18.00Muzyczna podróż - koncert zespołów folklorystycznych z Turcji i Indii » Muzeum Etnograficzne Wstęp biletowany
18.00–20.00TERYTORIA/TERRITORIES. III edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Performatywnych i Przestrzennych » Bulwar Filadelfijski
19.00W co się bawić? Piosenki Wojciecha Młynarskiego – spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
19.0022. Międzynarodowy Festiwal "Nova Muzyka i Architektura". 20 000 dni na Ziemi – projekcja filmowa » Hanza Cafe Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki
21.15Kabaret "Loża Kopernikańcka" - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany

Sobota, 7 lipca

10.00Jarmark Żywności Ekologicznej » Muzeum Etnograficzne (spichlerz)
11.00–14.00Wakacyjne animacje dla dzieci » Plac Podominikański
11.00–13.00RelaksAkcja - festyn na Rudaku » Dom Muz ul. Okólna
12.00Pchli Targ » Rynek Nowomiejski
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
13.00PZKosz 3x3 Quest » Arena Toruń
15.00Podgórski Walczyk - koncert » Scena na Wiśle
16.00–19.00TERYTORIA/TERRITORIES. III edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Performatywnych i Przestrzennych » Bulwar Filadelfijski
16.00Strefa Kibica na XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej » Arena Toruń
20.0022. Międzynarodowy Festiwal "Nova Muzyka i Architektura." Symphonica - Rock of Poland - koncert » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany
20.00Alternatywna Scena Letnia. Ffrancis - koncert » Scena na Wiśle
21.45Kino Letnie » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany

Niedziela, 8 lipca

11.00–15.00Jarmark śniadaniowy » Rynek Nowomiejski
12.00Literkowo - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Bulwar Filadelfijski Wstęp biletowany
12.00–15.00TERYTORIA/TERRITORIES. III edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Performatywnych i Przestrzennych » Bulwar Filadelfijski
13.00PZKosz 3x3 Quest » Arena Toruń
14.00Literkowo - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
15.00Paragon Brutto - koncert » Scena na Wiśle Wstęp biletowany
19.00Infinito Quartet ft. Daniel Pradella - koncert » Dwór Artusa
19.00W co się bawić? Piosenki Wojciecha Młynarskiego - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
20.00Youth Novels - koncert » Scena na Wiśle

Poniedziałek, 9 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
18.15Zajęcia sportowe na rolkach z instruktorem » Przystań AZS Toruń

Wtorek, 10 lipca

10.00Baseny Letnie » Baseny letnie (ul. Przy Skarpie)
10.00Tenis stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00Literkowo - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
11.00Kociołek ze sztuką - tworzenie zabawek » Muzeum Etnograficzne Wstęp biletowany
11.00Tajemniczy świat samurajów - warsztaty papierowe origami przy wystawie "Koto - złota era miecza japońskiego" » Kamienica pod Gwiazdą Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Działania dla dzieci do wystawy Remigiusza Koniecko "Anatomia miasta" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
16.00Strefa Kibica na XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej » Arena Toruń
16.30Wakacyjna Zmysłoteka - warsztaty rodzinne » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany

Środa, 11 lipca

10.00Tenis stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00Zajęcia na ergometrze » Przystań AZS Toruń
10.00Literkowo - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Działania dla dzieci do wystawy Remigiusza Koniecko "Anatomia miasta" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
16.00Strefa Kibica na XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej » Arena Toruń
16.30Wakacyjna Zmysłoteka - warsztaty rodzinne » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany

Czwartek, 12 lipca

09.00Jacek i Placek na tropie księżyca - spektakl muzyczny » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany
10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00Baseny Letnie » Baseny letnie (ul. Przy Skarpie)
10.00Legendy Toruńskie - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
11.00Skarby podróżników - warsztat o strojach i zwyczajach na różnych kontynentach » Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika Wstęp biletowany
11.30Jacek i Placek na tropie księżyca - spektakl muzyczny » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany
12.00Bajeczny czwartek » Muzeum Etnograficzne Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Remigiusza Koniecko "Anatomia miasta" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
13.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
19.00Vanesa Harbek - koncert » Scena na Wiśle

Piątek, 13 lipca

09.00Jacek i Placek na tropie księżyca - spektakl muzyczny » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany
10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00Legendy Toruńskie - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
11.00Wariacje z mozaiką » Muzeum Okręgowe Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Działania dla dzieci do wystawy Remigiusza Koniecko "Anatomia miasta" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
18.00Wernisaż trzech wystaw: "Żeńska końcówka" - Marta Frej; "Ciężar rzeźby" - Beata Szczepaniak; "Z zewnątrz wszystko wygląda inaczej" - Martyna Kielesińska » Galeria Sztuki Wozownia
18.00Festiwal Song of Songs » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
19.0022. Międzynarodowy Festiwal "Nova Muzyka i Architektura". Czar Tanga… i nie tylko - koncert » Dwór Artusa Wstęp biletowany
21.00Alternatywna Scena Letnia. Hades - koncert » Klub Enerde

Sobota, 14 lipca

10.0022. Międzynarodowy Festiwal "Nova Muzyka i Architektura". Organy w Kościele WNMP - spotkanie z przewodnikiem - koncert z prelekcją » Kościoły św. Ducha, Wniebowzięcia NMP i św. Jakuba Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki
11.00–14.00Wakacyjne animacje dla dzieci » Plac Podominikański
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Remigiusza Koniecko "Anatomia miasta" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Spacer tematyczny: Bogactwo i rozwój » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Legendy Toruńskie - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
14.00–16.00Cyrkowe place zabaw » Rynek Nowomiejski
16.00Strefa Kibica na XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej » Arena Toruń
16.00Kontrabus - koncert » Scena na Wiśle
16.00Ogrodowe spotkanie z piosenką francuską - koncert » Ogródek Dworu Mieszczańskiego Wstęp biletowany
18.00Festiwal Song of Songs » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
20.30IX Zamkowe Spotkania z Poezją. Koncert zespołu Chwila Nieuwagi » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
22.00Festiwal Teatrów Ulicznych. "Cafe Eurøpa" - spektakl » Arena Toruń

Niedziela, 15 lipca

10.00Koszykarski Camp » Arena Toruń
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Działania dla dzieci do wystawy Remigiusza Koniecko "Anatomia miasta" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
16.00Strefa Kibica na XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej » Arena Toruń
18.00KilledbyCar - koncert » Scena na Wiśle
18.00Strefa Kibica na XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Zespół Introwersja - koncert » Arena Toruń
21.00Koncerty pod Gwiazdami - Leski » Aeroklub Pomorski Wstęp biletowany
21.30Festiwal Teatrów Ulicznych. "Cafe Eurøpa" - spektakl » Arena Toruń

Poniedziałek, 16 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
18.15Zajęcia sportowe na rolkach z instruktorem » Przystań AZS Toruń

Wtorek, 17 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00Baseny Letnie » Baseny letnie (ul. Przy Skarpie)
10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
11.00Zielnik polskich kwiatów - warsztat plastyczny przy wystawie "Wyspiański" » Ratusz Staromiejski Wstęp biletowany
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Działania dla dzieci do wystawy Remigiusza Koniecko "Anatomia miasta" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
16.30Wakacyjna Zmysłoteka - warsztaty rodzinne » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany

Środa, 18 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00Zajęcia na ergometrze » Przystań AZS Toruń
10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Działania dla dzieci do wystawy Remigiusza Koniecko "Anatomia miasta" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
13.00–18.30Średniowieczna szkoła na zamku Dybów » Zamek Dybów Wstęp biletowany
16.30Wakacyjna Zmysłoteka - warsztaty rodzinne » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
18.00Movie Mówi Project: "Bliskość", reż. Kantemir Bałagow » Kino Centrum Wstęp biletowany
19.00Najlepsze przyjaciółki - komedia muzyczna » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany

Czwartek, 19 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00Baseny Letnie » Baseny letnie (ul. Przy Skarpie)
10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
11.00Odwiedziny w Domu Mikołaja Kopernika - warsztat na nowej interaktywnej ekspozycji » Dom Mikołaja Kopernika Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Działania dla dzieci do wystawy Remigiusza Koniecko "Anatomia miasta" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Bajeczny czwartek » Muzeum Etnograficzne Wstęp biletowany
14.00All Day Beach Party 2018 » Baseny letnie (ul. Przy Skarpie)
19.00Otwarcie IX Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej - "Jesus Christ Superstar" Teatr Rampa » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany
19.00Infinito Quartet ft. Daniel Pradella - koncert » Dwór Artusa Wstęp biletowany

Piątek, 20 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
11.00I ja potrafię namalować mamuta » Muzeum Okręgowe Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Działania dla dzieci do wystawy Remigiusza Koniecko "Anatomia miasta" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
15.30Koncert orkiestry dętej działającej przy Sanktuarium Świętego Floriana w Chorzowie » Ratusz Staromiejski
18.00Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Teatralnej JO! » Dwór Artusa Wstęp biletowany
19.0022. Międzynarodowy Festiwal "Nova Muzyka i Architektura". Control - projekcja filmowa » Hanza Cafe Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki
20.0022. Międzynarodowy Festiwal "Nova Muzyka i Architektura". Z Wiednia do Wilna - koncert » Młodzieżowy Dom Kultury
20.00Alternatywna Scena Letnia. Barbara Wrońska - koncert » Scena na Wiśle
20.30IX edycja Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej - Impreza towarzysząca "Śpiewnik filmowy" recital Izabeli Szafrańskiej » Centrum Handlowe Plaza Wstęp biletowany

Sobota, 21 lipca

10.00Wędrująca Ławeczka. Kapelusz dla Filutka, plaszcze dla żab - warsztaty z rękodzieła » Rynek Staromiejski
11.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
11.00–14.00Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy - Piknik popularno-naukowy » Przystań AZS Toruń
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Działania dla dzieci do wystawy Remigiusza Koniecko "Anatomia miasta" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Spacer tematyczny: Ulica Napoleona » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
16.00Pinky Loops - koncert » Scena na Wiśle
18.00Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Teatralnej JO! » Dwór Artusa Wstęp biletowany
18.00Nocne wejście na Wieżę Ratusza Staromiejskiego » Ratusz Staromiejski Wstęp biletowany
20.00Dubska - koncert » Scena na Wiśle
20.00IX edycja Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej - Koncert Galowy » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany
21.30Kino Letnie » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany

Niedziela, 22 lipca

10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
11.00–15.00Jarmark śniadaniowy » Rynek Staromiejski
11.00–14.00Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy - Piknik popularno-naukowy » Przystań AZS Toruń
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Działania dla dzieci do wystawy Remigiusza Koniecko "Anatomia miasta" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Koncert dla dzieci z muzyka Fryderyka Chopina - Kujawsko - Pomorskie #Lubiętubyć » Scena na Wiśle
12.00Oprowadzanie po aktualnych wystawach » Galeria Sztuki Wozownia
14.00Koncert chóru Apasjonata działającego przy Gminnym Centrum Kultury w Małej Nieszawce » Scena na Wiśle
18.00Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Teatralnej JO! » Dwór Artusa Wstęp biletowany
19.00Koncert zespołu L.E.A.F. » Scena na Wiśle

Poniedziałek, 23 lipca

10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
12.00–14.00Lato z Muzami - Dziecięce Marzenia - półkolonie dla dzieci » Aeroklub Pomorski Wstęp biletowany
16.30–18.00Zwiedzanie Dworu Artusa » Dwór Artusa Wstęp biletowany
18.15Zajęcia sportowe na rolkach z instruktorem » Przystań AZS Toruń

Wtorek, 24 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
10.00Baseny Letnie » Baseny letnie (ul. Przy Skarpie)
11.00Skarby podróżników - warsztat o strojach i zwyczajach na różnych kontynentach » Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika Wstęp biletowany
12.00–14.00Lato z Muzami - Dziecięce Marzenia - półkolonie dla dzieci » Dom Muz ul. Poznańska Wstęp biletowany
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Muzeum-panaceum - cykl spotkań dla seniorów. Gdzie mój Jasieńko pszeniczkę sieje? » Muzeum Etnograficzne Wstęp biletowany
13.00–18.30Średniowieczna szkoła na zamku Dybów » Zamek Dybów
16.00Trening Lekkoatletyczny » Stadion Miejski
16.30Wakacyjna Zmysłoteka - warsztaty rodzinne » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
16.30Zwiedzanie Dworu Artusa » Dwór Artusa Wstęp biletowany

Środa, 25 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00Zajęcia na ergometrze » Przystań AZS Toruń
10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00–14.00Lato z Muzami - Dziecięce Marzenia - półkolonie dla dzieci » Dom Muz ul. Poznańska Wstęp biletowany
16.30Wakacyjna Zmysłoteka - warsztaty rodzinne » Centrum Sztuki Współczesnej
19.00Wojciech Karolak. 60 lat na scenie - koncert jazzowy » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany

Czwartek, 26 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00Baseny Letnie » Baseny letnie (ul. Przy Skarpie)
10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
11.00Tajemniczy świat samurajów - warsztaty papierowe origami przy wystawie "Koto - złota era miecza japońskiego" » Kamienica pod Gwiazdą Wstęp biletowany
12.00Bajeczny czwartek » Muzeum Etnograficzne Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00–14.00Lato z Muzami - Dziecięce Marzenia - półkolonie dla dzieci » Dom Muz ul. Poznańska Wstęp biletowany

Piątek, 27 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
11.00Odrobina piękna na co dzień. Ozdoby w starożytności » Muzeum Etnograficzne Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00–14.00Lato z Muzami - Dziecięce Marzenia - półkolonie dla dzieci » Dom Muz ul. Poznańska Wstęp biletowany
21.00Alternatywna Scena Letnia - Octopussy » Scena na Wiśle
21.00Koncerty pod Gwiazdami - The Best of Krzysztof CUGOWSKI » Amfiteatr Muzeum Etnograficzne Wstęp biletowany
22.00KINO KRAKÓW PŁYNIE - „Kołysanka”, „Last Vegas” » Barka na Bulwarze Filadelfijskim

Sobota, 28 lipca

10.0022. Międzynarodowy Festiwal "Nova Muzyka i Architektura". Organy w Kościele WNMP - spotkanie z przewodnikiem - koncert z prelekcją » Kościoły św. Ducha, Wniebowzięcia NMP i św. Jakuba Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki
10.00Wędrująca Ławeczka. Szydełkowy witraż - warsztaty rękodzieła (Zegar obok Empiku) » Ulica Szeroka
11.00–14.00Wakacyjne animacje dla dzieci » Plac Podominikański
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Spacery tematyczne: Noc okupacji » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
14.00–16.00Cyrkowe place zabaw » Rynek Staromiejski
18.00Milonga Piernikowa Lato » Dwór Artusa Wstęp biletowany
19.00Letnie retransmisje baletowe z Teatru Bolshoi: "Coppélia" » Kino Centrum Wstęp biletowany
20.00Koncert Tomasz Krzemiński Trio - Piosenki o miłości i nie tylko » Scena na Wiśle
20.0022. Międzynarodowy Festiwal "Nova Muzyka i Architektura". Perły muzyki polskiej - koncert » Ratusz Staromiejski Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki
21.30Kino Letnie » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
22.00KINO KRAKÓW PŁYNIE - „Mapa dźwięków Tokio”, „Slumdog. Milioner z Ulicy” » Barka na Bulwarze Filadelfijskim

Niedziela, 29 lipca

12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej
20.00Tomasz Imienowski Trio - Najpiękniejsze pieśni Bułata Okudżawy » Scena na Wiśle

Poniedziałek, 30 lipca

10.00Tenis Stołowy » Centrum Sztuki Współczesnej
13.00–18.30Średniowieczna szkoła na zamku Dybów » Zamek Dybów
18.15Zajęcia sportowe na rolkach z instruktorem » Przystań AZS Toruń

Wtorek, 31 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00Baseny Letnie » Baseny letnie (ul. Przy Skarpie)
11.00Zielnik polskich kwiatów - warsztat plastyczny przy wystawie "Wyspiański" » Ratusz Staromiejski Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
16.30Wakacyjna Zmysłoteka - warsztaty rodzinne » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany