Nadchodzące wydarzenia

Poniedziałek, 16 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
18.15Zajęcia sportowe na rolkach z instruktorem » Przystań AZS Toruń

Wtorek, 17 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00Baseny Letnie » Baseny letnie (ul. Przy Skarpie)
10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
11.00Zielnik polskich kwiatów - warsztat plastyczny przy wystawie "Wyspiański" » Ratusz Staromiejski Wstęp biletowany
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Działania dla dzieci do wystawy Remigiusza Koniecko "Anatomia miasta" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
16.30Wakacyjna Zmysłoteka - warsztaty rodzinne » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany

Środa, 18 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00Zajęcia na ergometrze » Przystań AZS Toruń
10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Działania dla dzieci do wystawy Remigiusza Koniecko "Anatomia miasta" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
13.00–18.30Średniowieczna szkoła na zamku Dybów » Zamek Dybów Wstęp biletowany
16.30Wakacyjna Zmysłoteka - warsztaty rodzinne » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
18.00Movie Mówi Project: "Bliskość", reż. Kantemir Bałagow » Kino Centrum Wstęp biletowany
19.00Najlepsze przyjaciółki - komedia muzyczna » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany

Czwartek, 19 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00Baseny Letnie » Baseny letnie (ul. Przy Skarpie)
10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
11.00Odwiedziny w Domu Mikołaja Kopernika - warsztat na nowej interaktywnej ekspozycji » Dom Mikołaja Kopernika Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Działania dla dzieci do wystawy Remigiusza Koniecko "Anatomia miasta" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Bajeczny czwartek » Muzeum Etnograficzne Wstęp biletowany
14.00All Day Beach Party 2018 » Baseny letnie (ul. Przy Skarpie)
19.00Otwarcie IX Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej - "Jesus Christ Superstar" Teatr Rampa » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany
19.00Infinito Quartet ft. Daniel Pradella - koncert » Dwór Artusa Wstęp biletowany

Piątek, 20 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
11.00I ja potrafię namalować mamuta » Muzeum Okręgowe Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Działania dla dzieci do wystawy Remigiusza Koniecko "Anatomia miasta" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
15.30Koncert orkiestry dętej działającej przy Sanktuarium Świętego Floriana w Chorzowie » Ratusz Staromiejski
18.00Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Teatralnej JO! » Dwór Artusa Wstęp biletowany
19.0022. Międzynarodowy Festiwal "Nova Muzyka i Architektura". Control - projekcja filmowa » Hanza Cafe Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki
20.0022. Międzynarodowy Festiwal "Nova Muzyka i Architektura". Z Wiednia do Wilna - koncert » Młodzieżowy Dom Kultury
20.00Alternatywna Scena Letnia. Barbara Wrońska - koncert » Scena na Wiśle
20.30IX edycja Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej - Impreza towarzysząca "Śpiewnik filmowy" recital Izabeli Szafrańskiej » Centrum Handlowe Plaza Wstęp biletowany

Sobota, 21 lipca

10.00Wędrująca Ławeczka. Kapelusz dla Filutka, plaszcze dla żab - warsztaty z rękodzieła » Rynek Staromiejski
11.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
11.00–14.00Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy - Piknik popularno-naukowy » Przystań AZS Toruń
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Działania dla dzieci do wystawy Remigiusza Koniecko "Anatomia miasta" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Spacer tematyczny: Ulica Napoleona » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
16.00Pinky Loops - koncert » Scena na Wiśle
18.00Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Teatralnej JO! » Dwór Artusa Wstęp biletowany
18.00Nocne wejście na Wieżę Ratusza Staromiejskiego » Ratusz Staromiejski Wstęp biletowany
20.00Dubska - koncert » Scena na Wiśle
20.00IX edycja Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej - Koncert Galowy » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany
21.30Kino Letnie » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany

Niedziela, 22 lipca

10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
11.00–15.00Jarmark śniadaniowy » Rynek Staromiejski
11.00–14.00Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy - Piknik popularno-naukowy » Przystań AZS Toruń
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Działania dla dzieci do wystawy Remigiusza Koniecko "Anatomia miasta" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Koncert dla dzieci z muzyka Fryderyka Chopina - Kujawsko - Pomorskie #Lubiętubyć » Scena na Wiśle
12.00Oprowadzanie po aktualnych wystawach » Galeria Sztuki Wozownia
14.00Koncert chóru Apasjonata działającego przy Gminnym Centrum Kultury w Małej Nieszawce » Scena na Wiśle
18.00Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Teatralnej JO! » Dwór Artusa Wstęp biletowany
19.00Koncert zespołu L.E.A.F. » Scena na Wiśle

Poniedziałek, 23 lipca

10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
12.00–14.00Lato z Muzami - Dziecięce Marzenia - półkolonie dla dzieci » Aeroklub Pomorski Wstęp biletowany
16.30–18.00Zwiedzanie Dworu Artusa » Dwór Artusa Wstęp biletowany
18.15Zajęcia sportowe na rolkach z instruktorem » Przystań AZS Toruń

Wtorek, 24 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
10.00Baseny Letnie » Baseny letnie (ul. Przy Skarpie)
11.00Skarby podróżników - warsztat o strojach i zwyczajach na różnych kontynentach » Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika Wstęp biletowany
12.00–14.00Lato z Muzami - Dziecięce Marzenia - półkolonie dla dzieci » Dom Muz ul. Poznańska Wstęp biletowany
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Muzeum-panaceum - cykl spotkań dla seniorów. Gdzie mój Jasieńko pszeniczkę sieje? » Muzeum Etnograficzne Wstęp biletowany
13.00–18.30Średniowieczna szkoła na zamku Dybów » Zamek Dybów
16.00Trening Lekkoatletyczny » Stadion Miejski
16.30Wakacyjna Zmysłoteka - warsztaty rodzinne » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
16.30Zwiedzanie Dworu Artusa » Dwór Artusa Wstęp biletowany

Środa, 25 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00Zajęcia na ergometrze » Przystań AZS Toruń
10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00–14.00Lato z Muzami - Dziecięce Marzenia - półkolonie dla dzieci » Dom Muz ul. Poznańska Wstęp biletowany
16.30Wakacyjna Zmysłoteka - warsztaty rodzinne » Centrum Sztuki Współczesnej
19.00Wojciech Karolak. 60 lat na scenie - koncert jazzowy » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany

Czwartek, 26 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00Baseny Letnie » Baseny letnie (ul. Przy Skarpie)
10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
11.00Tajemniczy świat samurajów - warsztaty papierowe origami przy wystawie "Koto - złota era miecza japońskiego" » Kamienica pod Gwiazdą Wstęp biletowany
12.00Bajeczny czwartek » Muzeum Etnograficzne Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00–14.00Lato z Muzami - Dziecięce Marzenia - półkolonie dla dzieci » Dom Muz ul. Poznańska Wstęp biletowany

Piątek, 27 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00–14.00Ferie Letnie - Bawimy się w Rycerzy » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
11.00Odrobina piękna na co dzień. Ozdoby w starożytności » Muzeum Etnograficzne Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00–14.00Lato z Muzami - Dziecięce Marzenia - półkolonie dla dzieci » Dom Muz ul. Poznańska Wstęp biletowany
21.00Alternatywna Scena Letnia - Octopussy » Scena na Wiśle
21.00Koncerty pod Gwiazdami - The Best of Krzysztof CUGOWSKI » Amfiteatr Muzeum Etnograficzne Wstęp biletowany
22.00KINO KRAKÓW PŁYNIE - „Kołysanka”, „Last Vegas” » Barka na Bulwarze Filadelfijskim

Sobota, 28 lipca

10.0022. Międzynarodowy Festiwal "Nova Muzyka i Architektura". Organy w Kościele WNMP - spotkanie z przewodnikiem - koncert z prelekcją » Kościoły św. Ducha, Wniebowzięcia NMP i św. Jakuba Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki
10.00Wędrująca Ławeczka. Szydełkowy witraż - warsztaty rękodzieła (Zegar obok Empiku) » Ulica Szeroka
11.00–14.00Wakacyjne animacje dla dzieci » Plac Podominikański
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej — Bulwar Sztuki
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
12.00Spacery tematyczne: Noc okupacji » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany
14.00–16.00Cyrkowe place zabaw » Rynek Staromiejski
18.00Milonga Piernikowa Lato » Dwór Artusa Wstęp biletowany
19.00Letnie retransmisje baletowe z Teatru Bolshoi: "Coppélia" » Kino Centrum Wstęp biletowany
20.00Koncert Tomasz Krzemiński Trio - Piosenki o miłości i nie tylko » Scena na Wiśle
20.0022. Międzynarodowy Festiwal "Nova Muzyka i Architektura". Perły muzyki polskiej - koncert » Ratusz Staromiejski Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki
21.30Kino Letnie » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
22.00KINO KRAKÓW PŁYNIE - „Mapa dźwięków Tokio”, „Slumdog. Milioner z Ulicy” » Barka na Bulwarze Filadelfijskim

Niedziela, 29 lipca

12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Działania dla dzieci do wystawy Iwony Chmielewskiej "RZECZY WIŚCIE" » Centrum Sztuki Współczesnej
20.00Tomasz Imienowski Trio - Najpiękniejsze pieśni Bułata Okudżawy » Scena na Wiśle

Poniedziałek, 30 lipca

10.00Tenis Stołowy » Centrum Sztuki Współczesnej
13.00–18.30Średniowieczna szkoła na zamku Dybów » Zamek Dybów
18.15Zajęcia sportowe na rolkach z instruktorem » Przystań AZS Toruń

Wtorek, 31 lipca

10.00Tenis Stołowy » ul. Międzymurze 2; hala sportowa KTS Energa Toruń
10.00Baseny Letnie » Baseny letnie (ul. Przy Skarpie)
11.00Zielnik polskich kwiatów - warsztat plastyczny przy wystawie "Wyspiański" » Ratusz Staromiejski Wstęp biletowany
12.00Letnia czytelnia na Bulwarze Sztuki » Centrum Sztuki Współczesnej
12.00Kosze edukacyjne » Centrum Sztuki Współczesnej
16.30Wakacyjna Zmysłoteka - warsztaty rodzinne » Centrum Sztuki Współczesnej Wstęp biletowany