Polityka prywatności

Wszystkie wydarzenia, warsztaty i wystawy

Piątek, 1 czerwca

10.00Dzień Dziecka w Muzeum, czyli "Jak bawił się Mikołaj Kopernik?" » Ratusz Staromiejski Wstęp biletowany
11.00Imieniny prof. Filutka » Rynek Staromiejski
11.00Imieniny prof. Filutka » Rynek Staromiejski
11.00–14.00Charytatywnie dla zwierzaków "Maraton zumby vol. 10" » Parking przy Atrium Copernicus
17.00Wernisaż wystawy prac Stanisława Wyspiańskiego » Ratusz Staromiejski
18.00"Cyber Cyrano" - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
18.00"Cyber Cyrano" - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
19.00Uroczyste Otwarcie 53. Długodystansowych Regat na Wiśle » Bulwar Filadelfijski przy Przystani Toruń

Sobota, 2 czerwca

12.00–18.00Fantastyczny Dzień Dziecka » Fontanna Cosmopolis
12.00"Jacek i Placek na tropie księżyca" - spektakl muzyczny » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany
12.00–19.00Pchli Targ » Rynek Nowomiejski
16.00Piraci z Penzance - koncert z okazji Dnia Dziecka » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany
18.00Paweł Wójcik & Tomasz Sarniak - koncert » Dwór Artusa
19.00"Józef i Maria" - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
19.00"Józef i Maria" - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany

Niedziela, 3 czerwca

13.002 runda Pucharu Polski Pit Bike SM 2018 » Awix Racing Arena
17.00Kajakami po morzu dookoła północnego Spitsbergenu. Spotkanie z podróżnikiem i eksploratorem Rafałem Królem » Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika
17.00Kajakami po morzu dookoła północnego Spitsbergenu. Spotkanie z podróżnikiem i eksploratorem Rafałem Królem » Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika
17.00Nadwiślański Festiwal Kolorów » Bulwar Filadelfijski przy Przystani Toruń
19.00"Józef i Maria" - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
19.00Muzyczna niedziela w Dworze Artusa - Chór Stuligrosza - koncert » Dwór Artusa Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki
19.00Muzyczna niedziela w Dworze Artusa - Chór Stuligrosza - koncert » Dwór Artusa Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki

Poniedziałek, 4 czerwca

08.00–13.00"Dzień Dziecka dla dzieci" » Szkoła Podstawowa nr 15

Wtorek, 5 czerwca

09.00"Tajemnica Tomka Sawyera" - musical » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany
12.00"Tajemnica Tomka Sawyera" - musical » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany
15.30Słodkie warsztaty z okazji Dnia Dziecka » Dom Muz ul. Okólna
17.00Mecz eliminacyjny do Mistrzostwa Europy w Piłce Nożej Kobiet U19 Polska - Islandia » Stadion Miejski
18.30Pięciolinia dla Papieża - koncert » Dwór Artusa

Środa, 6 czerwca

09.00"Tajemnica Tomka Sawyera" - musical » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany
10.00Toruński Festiwal Książki: Jakub Skworz - spotkanie » Biblioteka ul. Poznańska 52
10.00"Bądź fit na lato" » Szkoła Podstawowa nr 17
12.00"Tajemnica Tomka Sawyera" - musical » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany
19.00"Edyp Tyran" - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
19.00"Edyp Tyran" - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany

Czwartek, 7 czerwca

10.00Toruński Festiwal Książki: Przemysław Wechterowicz - spotkanie » Biblioteka ul. Okólna 169
17.30Spotkanie z artystką Bettiną Bereś » Galeria Sztuki Wozownia
19.00"Edyp Tyran" - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
19.00"Najlepsze przyjaciółki" - spektakl komediowy » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany

Piątek, 8 czerwca

10.00Jarmark Katarzyński » Rynek Staromiejski, ulica Różana i Łuk Cezara
10.00Bella Plaża Gotyku Toruń 2018 » Rynek Nowomiejski
10.00Warsztaty dla dzieci: Moje nowe hobby » Biblioteka ul. Fałata 35
10.15Warsztaty dla dzieci: W raju Wszyscy są szczęśliwi » Biblioteka ul. Okólna 169
11.00Rodzinne warsztaty ceramiczne » Dom Muz ul. Poznańska Wstęp biletowany
12.00–20.00Toruński Festiwal Książki: Jarmark Książki - dzień I » Dwór Artusa
18.00Wernisaże trzech wystaw: "Wyprałam" - Bettiny Bereś, "Korean Dreams" - Nathalie Daoust, "Krokodyle łzy" - Pauliny Stasik » Galeria Sztuki Wozownia
18.00"Najlepsze przyjaciółki" - spektakl komediowy » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany
18.00Świętojański Festiwal Organowy – koncert Jakuba Kwintala » Sanktuarium Miłosierdzia Bożego
19.00Toruński Festiwal Książki: Mariusz Szczygieł i Res Factum - koncert czytany - rozpoczęcie Toruńskiego Festiwalu Książki » Dwór Artusa
19.00"Edyp Tyran" - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
21.00Kabaret "Loża Kopernika" » Teatr im. Wilama Horzycy (Kawiarnia Wejściówka) Wstęp biletowany

Sobota, 9 czerwca

10.00Bella Plaża Gotyku Toruń 2018 » Rynek Nowomiejski
10.00Jarmark Katarzyński » Rynek Staromiejski, ulica Różana i Łuk Cezara
10.30–17.30Piknik z okazji Dnia Dziecka "Naukowa Petarda 4" » Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy
11.00Rowerowy Maj 2018 - finał - przejazd rowerami z Areny Toruń na Barbarkę » Arena Toruń-Barbarka
12.00–20.00Toruński Festiwal Książki: Jarmark Książki - dzień II » Dwór Artusa
14.00Finał Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Koszykówce 3x3 » Błonia Nadwiślańskie
16.00Czas dla Nas - Słoneczko nasze rozchmurz buzię » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany
16.30Toruński Festiwal Książki: Małgorzata Szejnert - spotkanie » Dwór Artusa
17.00Artur Sikorski - koncert » Dom Muz, ul. Podmurna Wstęp biletowany
17.15Czas dla Nas - Słoneczko nasze rozchmurz buzię » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany
19.00Toruński Festiwal Książki: Krzysztof Varga - spotkanie » Dwór Artusa
19.00"Józef i Maria" - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
19.30Świętojański Festiwal Organowy – koncert Michała Kopycińskiego » Kościół Wniebowzięcia NMP
20.00Crussing Toruń 2018 » Zwiedzanie miasta na rowerach

Niedziela, 10 czerwca

10.00Bella Plaża Gotyku Toruń 2018 » Rynek Nowomiejski
10.00Jarmark katarzyńki » Rynek Staromiejski, ulica Różana i Łuk Cezara
10.30Finał Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Koszykówce 3x3 » Błonia Nadwiślańskie
10.30–17.30Piknik z okazji Dnia Dziecka "Naukowa Petarda 4" » Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy
11.00–18.00Pchli Targ » Rynek Nowomiejski
11.00–18.00Darmowe zwiedzanie aktualnych wystaw » Galeria Sztuki Wozownia
12.00–20.00Toruński Festiwal Książki: Jarmark Książki - dzień III » Dwór Artusa
16.30Toruński Festiwal Książki: Eustachy Rylski - spotkanie » Amfiteatr Baja Pomorskiego
17.00VIII Festiwal Cichej Muzyki – Alta Capella » Ratusz Staromiejski
19.00Toruński Festiwal Książki: Panel dyskusyjny - Wolność w Teatrze » Teatr im. Wilama Horzycy
19.00"Józef i Maria" - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
19.00Koncert "Babę zesłał Bóg" » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany

Poniedziałek, 11 czerwca

09.00"Jacek i Placek na tropie księżyca" - spektakl muzyczny » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany
09.00Audycje muzyczne - "Morskie opowieści" » Sala Kameralna CKK Jordanki Wstęp biletowany
10.00Audycje muzyczne - "Morskie opowieści" » Sala Kameralna CKK Jordanki Wstęp biletowany
10.00Bella Plaża Gotyku Toruń 2018 » Rynek Nowomiejski
10.00Jarmark Katarzyński » Rynek Staromiejski, ulica Różana i Łuk Cezara
10.00Warsztaty dla dzieci: Nuda nie, marzenia TAK » Biblioteka ul. Żwirki i Wigury 39/41
10.00Paweł Beręsewicz - spotkanie » Biblioteka ul. Fałata 35
11.00Audycje muzyczne - "Morskie opowieści" » Sala Kameralna CKK Jordanki Wstęp biletowany
11.30"Jacek i Placek na tropie księżyca" - spektakl muzyczny » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany
17.00Mecz eliminacyjny do Mistrzostwa Europy w Piłce Nożej Kobiet U19 Grecja - Islandia » Stadion Miejski
18.30"Marzenia się spełniają" - Disney koncert » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany
19.00Toruński Festiwal Książki: Justyna Kopińska - Czytanie. Reportaż. » Plac przed Teatrem im. Wilama Horzycy

Wtorek, 12 czerwca

09.00"Jacek i Placek na tropie księżyca" - spektakl muzyczny » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany
10.00Nudzie mówimy stanowcze NIE! - warsztaty » Biblioteka ul. Jęczmienna 23
10.00Jarmark Katarzyński » Rynek Staromiejski, ulica Różana i Łuk Cezara
10.00Toruński Festiwal Kasiążki: Eliza Piotrowska - spotkanie » Biblioteka ul. Żwirki i Wigury 39/41
10.00Bella Plaża Gotyku Toruń 2018 » Rynek Nowomiejski
11.30"Jacek i Placek na tropie księżyca" - spektakl muzyczny » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany
12.00–20.00Darmowe zwiedzanie aktualnych wystaw » Galeria Sztuki Wozownia
17.00Wernisaż wystawy "Przez lądy, morza, oceany… podróże Tony'ego Halika" » Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika
18.00"Antywzorce" we współczesnej sztuce i kulturze wizualnej - spotkanie wokół książki » Galeria Sztuki Wozownia
19.00Toruński Festiwal Książki: Piotr Stelmach, Zbigniew Krzywański - spotkanie » Dwór Artusa

Środa, 13 czerwca

09.00"Jacek i Placek na tropie księżyca" - spektakl muzyczny » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany
10.00Toruński Festiwal Książki: Wojciech Widłak - spotkanie » Biblioteka ul. Jęczmienna 23
10.00Jarmark Katarzyński » Rynek Staromiejski, ulica Różana i Łuk Cezara
10.00Bella Plaża Gotyku Toruń 2018 » Rynek Nowomiejski
11.30"Jacek i Placek na tropie księżyca" - spektakl muzyczny » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany
19.00Toruński Festiwal Książki: Andrzej Franaszek - spotkanie z biografem Zbigniewa Herberta » Dwór Artusa

Czwartek, 14 czerwca

10.00Warsztaty dla dzieci: Nigdy się nie nudzę » Biblioteka ul. Lelewela 3
10.00Jarmark Katarzyński » Rynek Staromiejski, ulica Różana i Łuk Cezara
10.00Bella Plaża Gotyku Toruń 2018 » Rynek Nowomiejski
10.30Torunski Festiwal Książki: Marcin Pałasz - spotkanie » Biblioteka ul. Raszei 1
18.00Fotografia subiektywna. Piotr Komosiński, Sławomir Gałązka - wernisaż » Dom Muz, ul. Podmurna
19.00Toruński Festiwal Książki: Marcin Meller - spotkanie » Dwór Artusa

Piątek, 15 czerwca

09.00Toruński Festiwal Książki: Joanna Fabicka - spotkanie » Biblioteka ul. Lelewela 3
09.00–14.00Archipelag Zabawy - I Toruński Festiwal dla Dzieci » Arena Toruń
10.00Warsztaty dla dzieci: W raju Wszyscy są szczęśliwi » Biblioteka ul. Raszei 1
10.00Jarmark Katarzyński » Rynek Staromiejski, ulica Różana i Łuk Cezara
10.00Bella Plaża Gotyku Toruń 2018 » Rynek Nowomiejski
16.00–19.00Archipelag Zabawy - I Toruński Festiwal dla Dzieci » Arena Toruń
17.00Toruński Festiwal Książki: Adrian Aleksandrowicz - spotkanie » Kawiarnia PERS, ul. Mostowa 6
19.00"Carmina Burana" - Zakończenie sezonu artystycznego Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej 2017/2018 » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany
19.00Toruński Festiwal Książki: Marcin Wicha - spotkanie » Dwór Artusa

Sobota, 16 czerwca

10.00Bella Plaża Gotyku Toruń 2018 » Rynek Nowomiejski
10.00III Ogólnopolskie zawody pływackie dla dzieci: "O błękitną Wstęgę Wisły - Junior Cup" » Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK
10.00Jarmark Katarzyński » Rynek Staromiejski, ulica Różana i Łuk Cezara
11.00–19.00Archipelag Zabawy - I Toruński Festiwal dla Dzieci » Arena Toruń
11.00Kolaż spod strzechy - warsztaty twórcze » Muzeum Etnograficzne Wstęp biletowany
14.30Literacka Gra Miejska dla Rodzin » Zespół Staromiejski (zbiórka przed Dworem Artusa)
15.00III Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Wieloboju Siłowym » Plaża Miejska (Bulwar Filadelfijski)
19.00"W co się bawić?" - piosenki Wojciecha Młynarskiego - PREMIERA » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
19.00Toruński Festiwal Książki: Cisi bohaterowie wolności - wykład prof. Wojciecha Polaka » Dom Muz, ul. Podmurna
20.00Świętojański Festiwal Organowy – koncert Marcina Armańskiego » Kościół Akademicki pw. Św. Ducha

Niedziela, 17 czerwca

09.00–19.00II rejs "Sladami Wisły 2018" - dłuższy rejs z Bydgoszczy na Zamek Dybów » Bydgoszcz, Fordon-Toruń, Zamek Dybów
09.00Bella Plaża Gotyku Toruń 2018 » Rynek Nowomiejski
10.00Jarmark Katarzyński » Rynek Staromiejski, ulica Różana i Łuk Cezara
11.00–18.00Darmowe zwiedzanie aktualnych wystaw » Galeria Sztuki Wozownia
12.00Oprowadzanie po aktualnych wystawach » Galeria Sztuki Wozownia
19.00"W co się bawić?" - piosenki Wojciecha Młynarskiego » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
19.00"Hemar. Marchewka - próba generalizacji" - spektakl muzyczny » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany
19.00Toruński Festiwal Książki: Magdalena Grzebałkowska - spotkanie » Dwór Artusa

Poniedziałek, 18 czerwca

10.00Jarmark Katarzyński » Rynek Staromiejski, ulica Różana i Łuk Cezara
12.00"Hemar. Marchewka - próba generalizacji" - spektakl muzyczny » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany

Wtorek, 19 czerwca

09.30"Strach ma wielkie… zęby" - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
10.00Jarmark Katarzyński » Rynek Staromiejski, ulica Różana i Łuk Cezara
12.00"Strach ma wielkie… zęby" - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
12.00–20.00Darmowe zwiedzanie aktualnych wystaw » Galeria Sztuki Wozownia
19.00"W co się bawić?" - piosenki Wojciecha Młynarskiego » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany

Środa, 20 czerwca

09.30"Robinson Crusoe" - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
10.00Jarmark Katarzyński » Rynek Staromiejski, ulica Różana i Łuk Cezara
19.00"W co się bawić?" - piosenki Wojciecha Młynarskiego » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany

Czwartek, 21 czerwca

09.30„Robinson Crusoe” - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
10.00Jarmark Katarzyński » Rynek Staromiejski, ulica Różana i Łuk Cezara
12.00„Robinson Crusoe” - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
12.00Święto Muzyki » Zespół Staromiejski
15.00Toughest Firefighter Alive - zawody strażackie » Rynek Nowomiejski
19.00"W co się bawić?" - piosenki Wojciecha Młynarskiego » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany

Piątek, 22 czerwca

08.00Toughest Firefighter Alive - zawody strażackie » Rynek Nowomiejski
09.30„Robinson Crusoe” - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
10.00Jarmark Katarzyński » Rynek Staromiejski, ulica Różana i Łuk Cezara
11.00–14.00Mobilne Centrum Nauki - warsztaty » Bulwar Filadelfijski
11.00–18.00Darmowe zwiedzanie aktualnych wystaw » Galeria Sztuki Wozownia
11.00Wręczenie dyplomów najlepszej klasie » Rynek Staromiejski
12.00„Robinson Crusoe” - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
17.00II Toruń Speedline Cup - zawody linoskoczków » Rynek Staromiejski
18.00Węzeł malarstwa - obszar Morza Śródziemnego. Grzegorz Ratajczyk - wernisaż » Dom Muz, ul. Podmurna
18.30NA JĘZYKACH – V Międzynarodowy Festiwal Piosenki: rozpoczęcie, koncert » Młodzieżowy Dom Kultury
19.00"Siła sióstr". PREMIERA - musical » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany
19.00"W co się bawić?" - piosenki Wojciecha Młynarskiego » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
19.00"Zmartwychwstanie - Siostrzana symfonia nadziei". Inauguracja 22. Międzynarodowego Festiwalu "Nova Muzyka i Architektura"- Koncert Prezydencki. 40. rocznica współpracy miast partnerskich Torunia i Getyngi." » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki
20.00Międzynarodowy Turniej piłki nożnej chłopców w kategorii junior młodszy o Puchar Prezydenta Miasta Torunia » Centrum Sportowo-Rekreacyjne (Przy Skarpie)

Sobota, 23 czerwca

08.00Toughest Firefighter Alive - zawody strażackie » Rynek Staromiejski
10.00Jarmark Katarzyński » Rynek Staromiejski, ulica Różana i Łuk Cezara
10.00Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej chłopców w kategorii junior młodszy o Puchar Prezydenta Miasta Torunia » Centrum Sportowo-Rekreacyjne (Przy Skarpie)
10.00Sobota z rękodziełem » Dom Muz, ul. Podmurna
10.00NA JĘZYKACH – V Międzynarodowy Festiwal Piosenki: występy konkursowe » Młodzieżowy Dom Kultury
12.00Etnoigraszki - impreza dla rodzin » Muzeum Etnograficzne Wstęp biletowany
12.00„Literkowo” - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
12.30Recyklingowe warsztaty rodzinne » Dom Muz, ul. Podmurna
14.00„Literkowo” - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
18.00Koncert fortepianowy Pawła Jankowskiego » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki
18.00–00.00II Toruńska Noc Muzealna » Wszystkie oddziały Muzeum Okręgowego w Toruniu
19.00"Natan Mędrzec". PREMIERA - Spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
19.00"Siła sióstr" - musical » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany
19.00Świętojański Festiwal Organowy w Toruniu- koncert finałowy » Katedra śś. Janów
19.30Dixie Brotherhood - koncert » Rynek Staromiejski
20.00Piernikowa Aleja Gwiazd: odsłonięcie Katarzynek » Rynek Staromiejski
20.45Koncerty Pod Gwiazdami: Piotr Bukartyk z zespołem » Rynek Staromiejski

Niedziela, 24 czerwca

10.00Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej chłopców w kategorii junior młodszy o Puchar Prezydenta Miasta Torunia » Centrum Sportowo-Rekreacyjne (Przy Skarpie)
10.00Jarmark Katarzyński » Rynek Staromiejski, ulica Różana i Łuk Cezara
11.00–18.00Darmowe zwiedzanie aktualnych wystaw » Galeria Sztuki Wozownia
11.00Jarmark Śniadaniowy » Rynek Nowomiejski
12.00–16.00Święto ulicy Wilama Horzycy » ul. Wilama Horzycy
12.00–19.00Turniej Tenisowy Kobiet Bella Cup » Korty Tenisowe (Przy Skarpie)
12.30Msza Św. w Intencji Miasta » Katedra śś. Janów
13.30Zespół wokalno-taneczny z Mołdawii » Rynek Staromiejski
14.00–21.00III rejs "Śladami Wisły 2018" - cykl krótkich rejsów przez cały dzień z Bulwaru Filadelfijskiego » Bulwar Filadelfijski
14.00Otwarcie wystawy "Toruń - Gentynga. 40 lat partnerstwa." » Dziedziniec Ratusza Staromiejskiego
15.00Regaty 8. wioślarskich ze sternikiem o Puchar Prezydenta Miasta Torunia » Bulwar Filadelfijski
15.00Piknik rodzinny, w tym koncert Eweliny Lisowskiej » Błonia Nadwiślańskie
15.00NA JĘZYKACH – V Międzynarodowy Festiwal Piosenki: koncert laureatów » Młodzieżowy Dom Kultury
15.00–18.00Zamkowy Festyn Integracyjny » Ruiny Zamku Krzyżackiego
15.30Musical „Grease” w wykonaniu uczniów I LO im. Mikołaja Kopernika w Toruniu » Rynek Staromiejski
16.30„Robinson Crusoe” - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
17.30Intronizacja Króla Kurkowego A.D. 2018 » Rynek Staromiejski
18.00Saxmania - koncert » Dwór Artusa Wstęp biletowany
19.00"Siła sióstr" - musical » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany
19.00"Natan Mędrzec" - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
20.00Transmisja meczu Polska-Kolumbia » Błonia Nadwiślańskie

Poniedziałek, 25 czerwca

12.00Turniej Tenisowy Kobiet Bella Cup » Korty Tenisowe (Przy Skarpie)

Wtorek, 26 czerwca

10.00"Literkowo" - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
12.00–20.00Darmowe zwiedzanie aktualnych wystaw » Galeria Sztuki Wozownia
12.00Turniej Tenisowy Kobiet Bella Cup » Korty Tenisowe (Przy Skarpie)
19.00"Natan Mędrzec"- spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany

Środa, 27 czerwca

12.00"Twórcze fascynacje III" - wernisaż wystawy » Muzeum Etnograficzne
12.00Turniej Tenisowy Kobiet Bella Cup » Korty Tenisowe (Przy Skarpie)
19.00"Natan Mędrzec" - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany

Czwartek, 28 czerwca

10.00"Literkowo" - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
17.00"Wileńskie kiermasze, jarmarki i odpusty. Fotografie Bolesławy i Edmunda Zdanowskich" - wernisaż wystawy » Muzeum Etnograficzne (spichlerz)
19.00"Akompaniator" - spektakl » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany
19.00"9xJohn L." - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany

Piątek, 29 czerwca

12.00"Muzeum-panaceum" - spotkanie dla seniorów » Muzeum Etnograficzne (spichlerz) Wstęp biletowany
19.00"Sugar Man" - projekcja filmowa w ramach 22. Międzynarodowego Festiwalu "Nova Muzyka i Architektura" » Hanza Cafe Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki
19.00"9xJohn L." - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
19.00"Akompaniator" - spektakl » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany

Sobota, 30 czerwca

12.00–17.004. Festiwal Pomarańczowego Cylindra Leśne Opowieści » ul. Podmurna 4-6
15.00Lewobrzeżny Piknik Sztuki » Dom Muz ul. Poznańska
16.00Koncert The Best Of Baj » Scena na Wiśle
19.00"9xJohn L." - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
20.00Cztery strony Europy - recital fortepianowy w ramach 22. Międzynarodowego Festiwalu "Nova Muzyka i Architektura" » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany
21.00Koncert Los Amigos - wieczór z przebojami latino » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
21.30Festiwal Teatrów Ulicznych. Telephone Love Party - spektakl » Rynek Staromiejski