Polityka prywatności

Nadchodzące wydarzenia

Piątek, 22 czerwca

08.00Toughest Firefighter Alive - zawody strażackie » Rynek Nowomiejski
09.30„Robinson Crusoe” - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
10.00Jarmark Katarzyński » Rynek Staromiejski, ulica Różana i Łuk Cezara
11.00–14.00Mobilne Centrum Nauki - warsztaty » Bulwar Filadelfijski
11.00–18.00Darmowe zwiedzanie aktualnych wystaw » Galeria Sztuki Wozownia
11.00Wręczenie dyplomów najlepszej klasie » Rynek Staromiejski
12.00„Robinson Crusoe” - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
17.00II Toruń Speedline Cup - zawody linoskoczków » Rynek Staromiejski
18.00Węzeł malarstwa - obszar Morza Śródziemnego. Grzegorz Ratajczyk - wernisaż » Dom Muz, ul. Podmurna
18.30NA JĘZYKACH – V Międzynarodowy Festiwal Piosenki: rozpoczęcie, koncert » Młodzieżowy Dom Kultury
19.00"Siła sióstr". PREMIERA - musical » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany
19.00"W co się bawić?" - piosenki Wojciecha Młynarskiego » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
19.00"Zmartwychwstanie - Siostrzana symfonia nadziei". Inauguracja 22. Międzynarodowego Festiwalu "Nova Muzyka i Architektura"- Koncert Prezydencki. 40. rocznica współpracy miast partnerskich Torunia i Getyngi." » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki
20.00Międzynarodowy Turniej piłki nożnej chłopców w kategorii junior młodszy o Puchar Prezydenta Miasta Torunia » Centrum Sportowo-Rekreacyjne (Przy Skarpie)

Sobota, 23 czerwca

08.00Toughest Firefighter Alive - zawody strażackie » Rynek Staromiejski
10.00Jarmark Katarzyński » Rynek Staromiejski, ulica Różana i Łuk Cezara
10.00Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej chłopców w kategorii junior młodszy o Puchar Prezydenta Miasta Torunia » Centrum Sportowo-Rekreacyjne (Przy Skarpie)
10.00Sobota z rękodziełem » Dom Muz, ul. Podmurna
10.00NA JĘZYKACH – V Międzynarodowy Festiwal Piosenki: występy konkursowe » Młodzieżowy Dom Kultury
12.00Etnoigraszki - impreza dla rodzin » Muzeum Etnograficzne Wstęp biletowany
12.00„Literkowo” - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
12.30Recyklingowe warsztaty rodzinne » Dom Muz, ul. Podmurna
14.00„Literkowo” - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
18.00Koncert fortepianowy Pawła Jankowskiego » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki
18.00–00.00II Toruńska Noc Muzealna » Wszystkie oddziały Muzeum Okręgowego w Toruniu
19.00"Natan Mędrzec". PREMIERA - Spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
19.00"Siła sióstr" - musical » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany
19.00Świętojański Festiwal Organowy w Toruniu- koncert finałowy » Katedra śś. Janów
19.30Dixie Brotherhood - koncert » Rynek Staromiejski
20.00Piernikowa Aleja Gwiazd: odsłonięcie Katarzynek » Rynek Staromiejski
20.45Koncerty Pod Gwiazdami: Piotr Bukartyk z zespołem » Rynek Staromiejski

Niedziela, 24 czerwca

10.00Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej chłopców w kategorii junior młodszy o Puchar Prezydenta Miasta Torunia » Centrum Sportowo-Rekreacyjne (Przy Skarpie)
10.00Jarmark Katarzyński » Rynek Staromiejski, ulica Różana i Łuk Cezara
11.00–18.00Darmowe zwiedzanie aktualnych wystaw » Galeria Sztuki Wozownia
11.00Jarmark Śniadaniowy » Rynek Nowomiejski
12.00–16.00Święto ulicy Wilama Horzycy » ul. Wilama Horzycy
12.00–19.00Turniej Tenisowy Kobiet Bella Cup » Korty Tenisowe (Przy Skarpie)
12.30Msza Św. w Intencji Miasta » Katedra śś. Janów
13.30Zespół wokalno-taneczny z Mołdawii » Rynek Staromiejski
14.00–21.00III rejs "Śladami Wisły 2018" - cykl krótkich rejsów przez cały dzień z Bulwaru Filadelfijskiego » Bulwar Filadelfijski
14.00Otwarcie wystawy "Toruń - Gentynga. 40 lat partnerstwa." » Dziedziniec Ratusza Staromiejskiego
15.00Regaty 8. wioślarskich ze sternikiem o Puchar Prezydenta Miasta Torunia » Bulwar Filadelfijski
15.00Piknik rodzinny, w tym koncert Eweliny Lisowskiej » Błonia Nadwiślańskie
15.00NA JĘZYKACH – V Międzynarodowy Festiwal Piosenki: koncert laureatów » Młodzieżowy Dom Kultury
15.00–18.00Zamkowy Festyn Integracyjny » Ruiny Zamku Krzyżackiego
15.30Musical „Grease” w wykonaniu uczniów I LO im. Mikołaja Kopernika w Toruniu » Rynek Staromiejski
16.30„Robinson Crusoe” - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
17.30Intronizacja Króla Kurkowego A.D. 2018 » Rynek Staromiejski
18.00Saxmania - koncert » Dwór Artusa Wstęp biletowany
19.00"Siła sióstr" - musical » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany
19.00"Natan Mędrzec" - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
20.00Transmisja meczu Polska-Kolumbia » Błonia Nadwiślańskie

Poniedziałek, 25 czerwca

12.00Turniej Tenisowy Kobiet Bella Cup » Korty Tenisowe (Przy Skarpie)

Wtorek, 26 czerwca

10.00"Literkowo" - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
12.00–20.00Darmowe zwiedzanie aktualnych wystaw » Galeria Sztuki Wozownia
12.00Turniej Tenisowy Kobiet Bella Cup » Korty Tenisowe (Przy Skarpie)
19.00"Natan Mędrzec"- spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany

Środa, 27 czerwca

12.00"Twórcze fascynacje III" - wernisaż wystawy » Muzeum Etnograficzne
12.00Turniej Tenisowy Kobiet Bella Cup » Korty Tenisowe (Przy Skarpie)
19.00"Natan Mędrzec" - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany

Czwartek, 28 czerwca

10.00"Literkowo" - spektakl » Teatr Baj Pomorski Wstęp biletowany
17.00"Wileńskie kiermasze, jarmarki i odpusty. Fotografie Bolesławy i Edmunda Zdanowskich" - wernisaż wystawy » Muzeum Etnograficzne (spichlerz)
19.00"Akompaniator" - spektakl » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany
19.00"9xJohn L." - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany

Piątek, 29 czerwca

12.00"Muzeum-panaceum" - spotkanie dla seniorów » Muzeum Etnograficzne (spichlerz) Wstęp biletowany
19.00"Sugar Man" - projekcja filmowa w ramach 22. Międzynarodowego Festiwalu "Nova Muzyka i Architektura" » Hanza Cafe Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki
19.00"9xJohn L." - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
19.00"Akompaniator" - spektakl » Tumult, Rynek Nowomiejski 28 Wstęp biletowany

Sobota, 30 czerwca

12.00–17.004. Festiwal Pomarańczowego Cylindra Leśne Opowieści » ul. Podmurna 4-6
15.00Lewobrzeżny Piknik Sztuki » Dom Muz ul. Poznańska
16.00Koncert The Best Of Baj » Scena na Wiśle
19.00"9xJohn L." - spektakl » Teatr im. Wilama Horzycy Wstęp biletowany
20.00Cztery strony Europy - recital fortepianowy w ramach 22. Międzynarodowego Festiwalu "Nova Muzyka i Architektura" » Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Wstęp biletowany
21.00Koncert Los Amigos - wieczór z przebojami latino » Ruiny Zamku Krzyżackiego Wstęp biletowany
21.30Festiwal Teatrów Ulicznych. Telephone Love Party - spektakl » Rynek Staromiejski